ART / Lithographs / Litograph in colors 13206144
nr 1320 6144
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Stanislaw Zoladz (b. 1952), Sweden. Söder Mälarstrand, Stockholm, Sweden. Signed, numbered 130/250, dated 91. Sheet: 88x63, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Söder Mälarstrand, Stockholm. Signerad, numrerad 130/250, daterad 91. Bladets mått: 88x63, oramat löst blad
Stanislaw Zoladz, born 1952, Swedish and Polish painter.
700
SEK 500
Monday April 20 2020
at 19:15:29
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Robot)
Stanislaw Zoladz
Read more about Stanislaw Zoladz